تهران، کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج ، چهارراه ایران خودرو، روبروی همشهری

داکت اسپلیت لوگرانو

در فروشگاه داکتینو می توانید  انواع محصولات داکت اسپیلت و متعلقات آن را  مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

فروشگاه داکت اسپلیت لوگرانو

داکت اسپلیت یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع می باشد که برای تامین سرمایش و گرمایش در محیط های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوگرانو یکی از بهترین برند های ایرانی در زمینه تولید داکت اسپلیت می باشد که هدف هوشمند سازی سیستم های تهویه مطبوع را دارد.

پروکسیما نام اولین سری داکت اسپلیت هایی است که توسط لوگرانو تولید شده است.

ویژگی های داکت اسپلیت لوگرانو

  • اصلی ترین ویژگی داکت اسپلیت های لوگرانو رنگ بندی آنها می باشد که موجب شده شده ظاهری زیبا و شکیل داشته باشند و بنا بر سفارش مشتری تولید می شود.

داکت اسپلیت رنگی لوگرانو

  • کمپرسور به کار رفته در ظرفیت های پایین تر این دستگاه ها  از نوع روتاری و در ظرفیت های بالاتر اسکرال می باشد.
  • داکت اسپلیت لوگرانو مانند داکت اسپلیت گرین ابعاد مناسب دارد که کار نصب آن را راحت می کند. حداکثر ارتفاع یونیت داخلی این دستگاه 29 سانتیمتر می باشد.
  • قابلیت اتصال کویل آبگرم
  • گارانتی تمامی این محصولات شامل 18 ماه ضمانت قطعات فنی و 5 سال ضمانت کمپرسور می باشد.
  • کیفیت بالای این محصولات

معایب داکت اسپلیت لوگرانو

در حال حاضر کمپرسور داکت اسپلیت اسپلیت های لوگرانو تنها در نوع معمولی تولید می شود اما این شرکت قصد تولید کمپرسور اینورتر را نیز دارد.

قیمت داکت اسپلیت لوگرانو

قیمت داکت اسپلیت لوگرانو با توجه به ظرفیت و سری دستگاه تایین می شود که در حال حاضر در دو سری اگزوپلنت و پروکسیما تولید می شود.

قیمت اسپلیت های کانالی لوگرانو در مقایسه با قیمت داکت اسپلیت آکس و گرین غیر اینورتر پایین تر است و از لحاظ کیفیت با این دستگاه ها رقابت می کند.

راهنمای خرید داکت اسپلیت لوگرانو

هنگام خرید داکت اسپلیت لوگرانو باید توجه داشته باشید که ظرفیت دستگاه به درستی انتخاب شود تا بالاترین عملکرد دستگاه را داشته باشید.

علاوه بر این باتوجه به کاربری فضا ممکن است ظرفیت دستگاهی مه انتخاب می کنید متفاوت باشد، برای همین پیشنهاد می کنیم برای تصمیم گیری درمورد انتخاب بهترین داکت اسپلیت راهنمای خرید  داکت اسپلیت را مطالعه نمایید.