تهران، کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج ، چهارراه ایران خودرو، روبروی همشهری

داکت اسپلیت سامسونگ

در فروشگاه داکتینو می توانید  انواع محصولات داکت اسپیلت و متعلقات آن را  مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

داکت اسپلیت سامسونگ

بی تردید داکت اسپلیت های مدل سامسونگ جزو بهترین و با کیفیت ترین داکت اسپلیت های موجود در بازار می باشند.

اصلی ترین ویژگی داکت اسپلیت سامسونگ مصرف برق پاییین آن هاست. داکت اسپلیت های سامسونگ در دو مدل معمولی و اینورتر ( کم مصرف) تولید میشوند.

یکی دیگر از ویژگی های این محصولات استفاده از مبرد گاز R410a به جای گاز R22 می باشد که همین موضوع علاوه بر اینکه باعث کاهش مصرف برق دستگاه می شود، منجربه افزایش بازدهی داکت اسپلیت های سامسونگ شده که به علت نقطه جوش پایین تر گاز R410a نسبت به گاز R22 می باشد.

R410a

یکی دیگر از مزیت های این محصولات صدای بسیار پایین  آنهاست، که به علت استفاده از کمپرسور های روتاری یا دوار به جای کمپرسور های اسکرال یا رفت و برگشتی می باشد.

تنوع بالا یکی دیگر از ویژگی های این محصولات می باشد. داکت اسپلیت مدل سامسونگ در ظرفیت های 18000تا 60000 بی تی یو  تولید می شود، البته به هنگام خرید حتما توجه داشته باشید که از ظرفیت 48000 به بالاتر، جریان برق مصرفی این محصولات سه فاز می باشد.

اکثر این دستگاه ها داری عملکرد سرمایشی و گرمایشی و قابلیت اتصال کویل آب گرم می باشند.

قابلیت کنترل از طریق گوشی تلفن همراه و برنامه ریزی تا یک هفته یکی از جذاب ترین ویژگی های این محصولات می باشد.

داکت اسپلیت های سامسونگ شامل 5 سال ضمانت کمپرسور و 24 ماه ضمانت قطعات فنی می باشند.

قیمت داکت اسپلیت سامسونگ

به طور کلی قیمت داکت اسپلیت های سامسونگ در مقایسه با محصولات برند هایی مثل آکس، اروند، گری و داکت اسپلیت های ایرانی مثل ایران رادیاتور و ساری پویا  قیمت بالاتری است. دلیل این موضوع کیفیت بالای این محصولات و ویژگی های خاصی است که در این محصولات به کار گرفته شده اما ما در شرکت داکتینو با  همکاری مداوم با اغلب برند های خوش نام در حوضه تهویه مطبوع، از جمله برند سامسونگ همواره سبد محصولات کامل، همراه با تخفیفات ویژه به مشتریان خود عرضه می کنیم.

جهت استعلام قیمت داکت اسپلیت سامسونگ همین حالا تماس بگیرید.

خرید داکت اسپلیت سامسونگ

با توجه به ویژگی هایی که بیان شد داکت اسپلیت سامسونگ به دلیل امکانات منحصر به فرد و مصرف انرژی پایین تر گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید داکت اسپلیت می باشند.

به دلیل وجود نمونه های تقلبی در بازار حتما این محصولات را از مرجع معتبری تهیه کنید.

تنوع بالای داکت اسپلیت های سامسونگ باعث می شودتا در خرید این محصولات محدودیتی برای مصرف کننده ایجاد نشود.

نکاتی که هنگام خرید داکت اسپلیت باید بدانید شامل موارد زیر می باشد:

  1. اولین موردی که هنگام خرید داکت اسپلیت باید به آن توجه کنیم انتخاب ظرفیت دستگاه می باشد که به عواملی همچون: متراژ محیط، کاربری محیط، تعداد اتاق ها، شرایط آب و هوایی منطقه، آفتابگیر بودن یا نبودن فضا بستگی دارد.
  2. مورد دوم محل نصب دستگاه می باشد. اگر زیرسازی داکت اسپلیت برای محلی که می خواهید برای آن دستگاه را تهیه کنید انجام شده است حتما مطئن شوید که ابعاد کندانسور از محل جانمایی بزرگتر نباشد. البته داکت اسپلیت های مدل سامسونگ دارای ابعاد و طراحی مناسبی هستند کارشناسان ما در داکتینو آماده ارائه مشاوره در این خصوص به شما می باشند.
  3. مورد سومی که باید به آن توجه کنید فاصله بین یونیت داخلی و خارجی می باشد چون در ظرفیت ها و برند های مختلف حداکثر فاصله مجاز بین یونیت داخلی و یونیت خارجی متفاوت می باشد. و در صورتی که این فاصله رعایت نشود باعث ایجاد فشار اضافی روی کمپرسر که در نهایت منجربه ایجاد خرابی و سوختن آن می شود.
  4. نوع برق مصرفی دستگاه
  5. مصرف برق: داکت اسپلیت های اینورتر مصرف برق کم تری نسبت به داکت اسپلیت های معمولی دارند
  6. مبرد گاز: همان طور که اشاره شد توصیه می کنیم از دستگاه هایی که گاز R410a مبرد آن هاست استفاده کنید.