داکت اسپلیت مدل آرن (اینورتر)

در حال نمایش 3 نتیجه

داکت اسپلیت AREN

داکت اسپلیت آرن همواره جزو کم مصرف ترین دستگاه های تهویه مطبوع به شمار می آید. شرکت آرن تهویه پارس با 25 سال سابقه در زمینه واردات داکت اسپلیت اینورتر، انواع چیلرو مینی چیلر، روف تاپ پکیج، VRF و فن کویل جزو برند های خوش نام در زمینه تولید و واردات دستگاه های تهویه مطبوع به شمار می آید.

ویژگی داکت اسپلیت آرن

  • کم مصرف بودن یکی از ویژگی های اصلی داکت اسپلیت های آرن است که به دلیل به کار بردن کیت اینورتر داخل این اسپیلت های کانالی می باشد تفاوت داکت اسپلیت اینورتر و معمولی در میزان مصرف برق آن ها می باشد.
  • گاز مبرد به کار رفته در این دستگاه ها R410a  می باشد که موجب افزایش راندمان داکت اسپلیت می شود.
  • داکت اسپلیت های آرن در ظرفیت های 18000، 24000، 36000، 48000، 60000 تولید می شوند.
  • قابلیت اتصال کویل آب گرم جهت تامین گرمایش محیط در فصول سرد سال، مانند داکت اسپلیت گرین و ال جی.
  • مجهز به فیلتر هوای قابل شستشو جهت تسویه هوا و جلو گیری از ورود گرد و غبار به محیط
  • ابعاد مناسب یونیت داخلی که کار نصب آن را راحت میکند و کمترین محدودیت در طراحی و اجرای زیرساخ را دارد.
  • داکت اسپلیت های آرن همانند داکت اسپلیت اروند بسیار کم صدا هستند.

علت کم صدا بودن داکت اسپلیت آرن

استفاده از بلوور فن پلاستیکی در یونیت داخلی که نسبت به بلوور فن های فلزی صدای بسیار کم تری تولید می کند همچنین عایق صوتی به کار رفته در داخل یونیت داخلی یا همان کندانسور داکت اسپلیت موجب کاهش صدا ایجاد شده توسط دستگاه می شود.

قیمت داکت اسپلیت آرن

قیمت داکت اسپلیت آرن باتوجه به ظرفیت دستگاه و اینورتر یا معمولی بودن آن تایین می شود. دستگاه های اینورتر دار قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های معمولی دارند. البته این تفاوت قیمت با توجه به کاهش هزینه برق در طول مدت جبران می شود.

مقایسه قیمت داکت اسپلیت آرن با داکت اسپلیت های ایرانی

معمولا داکت اسپلیت های وارداتی و خارجی قیمت بالاتری نسبت به داکت اسپلیت های ایرانی دارند. مثلا قیمت داکت اسپلیت های شرکت آرن حدود 2 برابر داکت اسپلیت ایران رادیاتور می باشد البته باید توجه داشته باشید که اسپیلت های کانالی ایرانی مجهز به کیت اینورتر نیستند.

خرید داکت اسپلیت آرن

شما می توانید جهت خرید داکت اسپلیت آرن با کارشناسان ما در شرکت داکتینو تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان جهت محاسبه ظرفیت دستگاه باتوجه به متراژ محیط از مشخصات فنی دستگاه و جدید ترین قیمت ها مطلع شوید.