داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت GTEEN

داکت اسپلیت ها در واقع همان سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند که به راحتی در هر ساختمانی نصب می شوند و هوایی مطبوع به منازل و دفاتر کاری ما، انتقال می دهند.

با توجه به کیفیت بالای این محصولات و صدای بسیار کم، یکی از گزینه های مناسب پیش روی مشتریان است.

اسپیلت های کانالی به دو دسته معمولی و اینورتر دار تقسیم میشوند که داکت اسپلیت های گرین در مدل های اینورتر و غیر اینورتر تولید میشوند.

ویژگی داکت اسپلیت گرین

  • یکی از ویژگی های داکت اسپلیت گرین استفاده  از گاز مبرد R410 می باشد که باعث شده تا مثل داکت اسپلین های ال جی و داکت اسپلیت آرن جزو دستگاه های کم مصرف به شمار می آید. البته در بعضی از اسپیلت های کاستی گیرین از گاز R22 استفاده می شود.
  • داکت اسپلیت های گرین در ظرفیت برودتی 1/5 تا 5 تن تبرید تولید میشوند.

  • قابلیت نصب کانال برگشت هوا که باعث گردش هوا در محیط و یک دست شدن دمای محیط میشود.
  • مجهز به فیلتر تسویه هوا که مجب افزایش کیفیت هوادهی میشود همچنین امکان تغییر دریچه مکش هوا یکی دیگر از ویژگی های داکت اسپلیت گرین می باشد.
  • حداکثر حجم هوادهی 1600CFM که در ظرفیت های 60000 آن وجود دارد.
  • امکان نصب کویل آبگرم جهت تامین گرمای مورد نیاز در فصول سرد سال.

مزیت های داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت های Green جزو کم صداترین انواع داکت اسپلیت ها می باشند. البته اغلب داکت اسپلیت های خارجی صدای زیادی تولید نمیکنند.

اگر می خواهید بهترین داکت اسپلیت های ایرانی و خارجی را بشناسید و از مزایا و معایب آنها بدانید مقاله بهترین داکت اسپلیت ایرانی و خارجی را مطالعه نمایید.

قیمت این محصولات در مقایسه با مشابه خارجی خود یعنی داکت اسپلیت ال جی ارزانتر می باشد.

در مدل اینورتر دار مصرف برق داکت اسپلیت های گرین پسیار کم است و در رده A مصرف برق قرار می گیرند.

مجهز به کمپرسور روتاری که باعث افزایش راندمان و بهبود عملکرد داکت اسپلیت می شود.

کمپرسور داکت اسپلیت گرین
معایب داکت اسپلیت گرین

یکی از معایب داکت اسپلیت گرین قیمت بالاتر این محصول نسبت به مشابه ایرانی همچون داکت اسپلیت ایران رادیاتور و داکتینو میباشد. البته این تفاوت قیمت به دلیل کیفت بالا و متریال مورد استفاده در این دستگاه تهویه مطبوع می باشد.

وجود دستگاه های تقلبی از این مارک یکی دیگر از مشکلاتی است که هنگام خرید داکت اسپلیت گرین باید مورد توجه قرار بگیرد. پیشنهاد ما برای رفع این مشکل خرید از مراجع معتبر و نمایندگی های مجاز می باشد.

قیمت داکت اسپلیت گرین

قیمت داکت اسپلیت به عوامل مختلفی مانند ظرفیا دستگاه، اینورتر یا معمولی بودن دستگاه مدل دستگاه ما در شرکت داکتینو به دلیل همکاری مداوم با برند های معتبر همچون LG، Green،Areen و برند های معتبر ایرانی مانند ایران رادیاتور، لوگرانو، خانه شرقی و… همواره سبد تخفیف های مناسبی برای مشتریان خود فراهم میکند.

لیست قیمت داکت اسپلیت گرین

راهنمای خرید داکت اسپلیت گرین

هنگام خرید داکت اسپلیت گیرین با توجه به متراژ محیط و زیر ساخت انجام شده ظرفیت دستگاه توسط کارشناسان ما برآورد می شود. علت اینکه محاسبه ظرفیت مناسب داکت اسپلیت هنگام خرید این سیستم تهویه مطبوع باید مورد توجه قرار بگیرد این است که در صورتی که ظرفیت دسگاه به درستی محاسبه نشود با کاهش راندمان و بروز خرابی در یونیت داخلی و کمپرسور دستگاه روبرو می شویم.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت گرین

داکت اسپلیت های گیرین دارای 10 سال خدمات پس از فروش 5 سال ضمانت تعویض کمپرسور و 24 ماه ضمانت هواساز داخلی می باشند.